O nas

Działamy na rynku nieprzerwanie od 10 lat
O nas

Firma EMMA istnieje od 10 lat na rynku Transportowym.

Specjalizujemy się w Transporcie Drogowym towarów na terenie całej Unii Europejskiej.

Jesteśmy firmą transportową, która działa na rynku nieprzerwanie od 10 lat zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym ładunków neutralnych . Od tego czasu wiele firm oraz spedycji zaufało naszej wiedzy, doświadczeniu, kwalifikacjom i rzetelności.

Przedmiotem naszej działalności jest transport drogą lądową oraz spedycja. Dysponujemy uniwersalnymi środkami transportu o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t oraz ładowności do ok. 1500kg, pojemności przestrzeni ładunkowej do ok. 30m3 i przykładowych wymiarach przestrzeni ładunkowej: 4,90 × 2,25 × 2,60 m.

Wszędzie, gdziekolwiek musi dotrzeć Państwa ładunek, my zorganizujemy jego dostawę. Kompetentni i solidni pracownicy gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. Znane nam są przepisy i procedury celne związane z eksportem i importem rzeczy. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, we własnym zakresie organizujemy przeprawy promowe. Wszelkie przewozy realizowane są na podstawie konwencji CMR, Prawa Przewozowego oraz kodeksu prawa cywilnego.

Zobacz naszą ofertę →

OPINIE KLIENTÓW

Avatar

Polecam firmę EMMA jako profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych nie tylko na terenie Polski ale i całej Europy.

Monika Kwiatkowska
Avatar

BEST OF BEST s

Tomasz Sobczak
Avatar

Najlepsza firma jaką znam

Zbyszek Lewkowicz